GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, pastel, węgiel/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'IWONA GABRYŚ'
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Iwona Gabryś
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
Olej na płótnie, 70 x 100 cm
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
Olej na płótnie, 70 x 100 cm
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
technika mieszana/płótno, 70 x 100 cm
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm,
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn.: Iwona Gabryś
GABRYŚ Iwona (ur. 1988)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Iwona Gabryś 2014.