BANASZKIEWICZ Piotr (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
olej, płótno, 60 x 60 cm
akryl, długopis, płótno, 100 x 80 cm
olej, płyta pilśniowa, 80 x 70 cm
technika mieszana/płótno, 60 x 50 cm,
akryl/tusz/płótno, 70 x 70 cm
akryl/olej/płótno, 60 x 60 cm
akryl/olej/płótno, 60 x 60 cm