DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
rysunek piórkiem, tusz, kaszerunek, 50 x 70 cm.,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn.dat.p.d.
grafika cyfrowa (1/8), 66.5x50 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn.dat.p.d.
grafika cyfrowa (2/6), 70x50 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn.p.d.
tusz, papier, 27x16.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
grafika cyfrowa, papier matowy Muzeum Portment gr. 250, 70 x 50 cm,
sygn.p.d
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
rysunek: piórko, tusz, akwarela, papier, 30 x 21 cm,
sygn. p. g. oraz na odwrocie
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/8)
89x43.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/6)
43x55 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
grafika cyfrowa (1/6)
50x70 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
piórko, tusz, akwarela, papier barwiony, 21 x 14, 8 cm,
sygn. p. d.
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. dat. p.d.
litografia barwna (5/12)
35.5x44.5 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. p.d.
grafika cyfrowa (1/5)
50x35 cm
DOMALEWSKA Maria (ur. 1987)
sygn. p.d.
grafika cyfrowa (1/5)
69x48.6 cm