GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: D. Grajek 2016.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie,120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, olej na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 100 x 140 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: D.Grajek 2016
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, tusz na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d. D.Grajek 2016
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d. D. Grajek 2016
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. l.d.: D Grajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Don Kichot i Dulcynea..., 2015