JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 70 x 70 cm
olej, płótno, 100 x 70 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2017
olej, płótno 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Jarzymowska, bez tytułu, 2017 r.’
Olej na płótnie, 110 x 110 cm
olej, płótno, 110 x 110 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2018 r.
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x120 cm
Olej na płótnie, 80 x 120 cm
olej na płótnie, 110x110cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Jarzymowska bez tytułu, 2017r.’
olej, płótno, 110x110 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2018 r.
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu: 'Anna Jarzymowska'
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 110x110cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Anna Jarzymowska bez tytułu 2017r.’
olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.
Olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska, bez tytułu, 2017.