KARASIŃSKA Natalia (ur. 1987, Sosnowiec)
Paris Montmartre II, 2012. Druga część monumentalnego tryptyku Montmartre
akryl, płótno,120 x 200 cm,
sygn. NK NKarasińska.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120 x 200 cm,
sygn. na odwrocie: NK NKarasińska. Pierwsza część monumentalnego tryptyku "Montmartre"
Sosnowice, 2014, z cyklu Silesia
akryl , płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Mediterraneo, z cyklu España, 2014
akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. l.g.: NK oraz na odwrocie
Dreikaisereck, z cyklu Silesia, 2014
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d. monogramem.
Parc de Montjuic z cyklu Espana (dyptyk), 2014
akryl, płótno, 2x(40x30) cm
opisany na odwrocie: NKARASIŃSKA
akryl, płótno, 50x70 cm
akryl, płotno, 60x60 cm, sygn. p.g.: N.KARASIŃSKA, opisany na odwrocie: N. KARASIŃSKA
La Sagrada Família, z cyklu Espańa, 2014
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
Z cyklu: Espańa: Bari Gothic, 2014 r.
akryl na płótnie, 4 x 20 x 20 cm, sygn.
akryl, płótno, 9 x 22 x 16 cm,
sygn. na odwrocie
Plaça d`Espanya, Z cyklu Espańa
akryl, płótno, 85 x 75 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: ` NK NKARASIŃSKA`
Park Güell, z cyklu Espańa, 2014
tryptyk, akryl, płótno, 3 x 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
Struktura III, z cyklu: Struktury własne, 2011
akryl, płótno, 110 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 90x90 cm,
Sygnowany z przodu, lewy górny róg i opisany na odwrocie: Natalia Karasińska tech. Mieszana
akryl na płótnie,
80x65 cm,
opisany na odwrocie: NK NKarasińska
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. p.d.: NKarasińska 2011 oraz na odwrocie; 2011
akryl, płótno, 66 x 48 cm, 9 sztuk (każda 22 x 16 cm),
sygn. na odwrocie