GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. l.d.: Hugo Giza 10
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn.: Hugo Giza
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 90 x 70 cm
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p. d. Hugo Giza
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 90 cm