DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, spray, szablon, płótno, 144x63,5 cm
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki `13
cena wywoławcza: Wykup abonament
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
technika mieszana, płótno, 140 x 60 cm,
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 75 x 75 cm,
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki 2012
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
olej/płótno, 75 x 75 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki 2013`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
Akryl i kolaż na desce
100x70 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, technika mieszana, deska,
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
Z cyklu `Newspaper`, Water only 2 Euro, 2013 r.
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Fot. Karol Drzewiecki `13`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
technika mieszana/płótno, 46 x 38 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, szablon na płótnie, 50 x 100 cm,
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki 2013
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, deska, 140 x 81 cm,
sygn. p. d.: Karol Drzewiecki 2012
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
technika mieszana/płótno, 140 x 60 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, raster drukarski, płótno, 144 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, raster drukarski, płótno, 140 x 60 cm
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl/płótno, 110 x 140 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki 2012 r.`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl/raster drukarski/płótno, 140x60 cm
sygn. u dołu: Karol Drzewiecki 2012
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, raster drukarski, płótno, 140 x 60 cm, sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl/płótno, 100 x 146 cm