HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUL Edyta (ur. 1986)
mieszana na płótnie, 140x100 cm,
Opisany na odwrocie: Edyta Hul Gdańsk 2013, Zwierzę 13-I
HUL Edyta (ur. 1986)
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej i akryl na płótnie, 100x140 cm
sygnowany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
mieszana na płótnie, 100x140 cm
sygnowany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana, płótno, 140 x 100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
Akryl/olej na płótnie, 140 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie Edyta Hul/2013
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 140x100 cm
opisany na odwrocie: EDYTA HUL Z13-XI GDAŃSK 2013
HUL Edyta (ur. 1986)
olej i akryl na płótnie,
100x140 cm,
opisany na odwrocie: Edyta Hul 2013
HUL Edyta (ur. 1986)
technika własna, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 100 x 100,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej i akryl na płótnie
100x100 cm
Opisany na odwrocie: Edyta Hul/2013/Zwierzę 13-XVIII
HUL Edyta (ur. 1986)
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, akryl, technika własna, płótno, 140x100 cm
opisany na odwrocie: EDYTA HUL
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 100 x 140,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
Akryl i technika własna na płótnie
100x140 cm
Podpisany na odrwocie: Edyta Hul/2013
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. na odwrocie: Edyta Hull/Zwierzę 13- III/Gdańsk 2013
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, technika własna, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie