SĘK Małgorzata (ur. 1973)
120x100 cm, akryl na płótnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie, 100x100cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie , 100 x 100 cm
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
140x80 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Akryl na płótnie, 100x100 cm
Sygn. p. d.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Early Morning on the Beach, 2016 r.
akryl/płótno
120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Be the Miracle of Change (2015)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100.5 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Sister Moon be my guide 2, 2015
akryl, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. na odwrocie