SUŁEK-MALINOWSKA Joanna (ur. 1969, Bielsko-Biała)
Dynamika przestrzeni I, II, III, tryptyk, 2016
akryl na płótnie, 3x120x40cm, opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
akryl/płótno, 60 x 70 cm
synowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sułek-Malinowska | ''Tekstylnie'' | akryl 2015 r.'
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Akryl na płótnie, 80x120cm
Opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 81 x 120 cm
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` `Joanna Sułek-Malinowska | "Czas na rybkę" | akryl 2015 r.`
Akryl na płótnie, 70 x 100 cm
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 140 x 100 cm
Akryl na płótnie, 89 x 146 cm
akryl/płótno, 40 x 50 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 73 x 116 cm,
sygn. na odwrocie