JAWORSKI Robert (ur. 1968)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 70x120 cm
sygn.
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 46x61 cm
sygn.
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 110 x 160 cm,
sygn. na odwrocie
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 160 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 90x110 cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski Erupcja 2014
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 160 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 70x120 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski matecznik
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 110x150 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski praczka 2012"
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 100 x 160 cm
sygn.
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
akryl, papier, 120x81 cm
sygn. u dołu: Wieża Robert Jaworski 2014
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 90x120 cm
opisany na odwrocie: robert/jaworski/ bez tytułu/ 2014
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 120 x 180 cm,
sygn.
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno; 100x160 cm
opisany na odwrocie Kompozycja III/Robert/Jaworski/2014r
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 95 x 160 cm,
sygn. na odwrocie
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 120x180 cm
opisany na odwrocie: Jaworski Robert /góry lodowe/ 2013
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
akryl, płótno, 53x70 cm
opisany na odwrocie: ROBERT JAWORSKI ZŁOTE SCHODY 2013
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
akryl, płótno, 92x170 cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski Letnisko 2013
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Greenwall - Cienfuegos Cuba, 2013
olej, płótno, 105 x 180 cm,
sygn. na odwrocie.
Scena z miasta Cienfuegos na Kubie. Nazwa miasta pochodzi od nazwiska jednego z rewolucjonistów Castro. Tkankę miejską charakteryzuje zachowana zabudowa z lat 40-tych i 50-tych w stylu amerykańskich bungalow. Na obrazie przedstawiona jest popularna tam ściana do gry w baseball i inne gry.