DOMŻALSKI Andrzej (ur. 1945 r.)
olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie, 100 x 125 cm
Akryl na płótnie, 120 x 80 cm
Akryl na płótnie, 125 x 100 cm
akryl, karton, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. And. Domżalski 2015, opisany na odwrocie: ANDRZEJ DOMŻALSKIE TYTUŁ: Fascynacje olej 2015
akryl, pastel, karton, 16x25,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski, opisany na odwrocie: Dla Przylądka Andrzej Domżalski pastel akryl 2015
olej, akryl, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski
Bez tytułu, z cyklu Razem, 2014
akryl, papier, 80 x 60 cm, sygn. p.d.
akryl, pastel, tektura, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. And Domżalski
akryl, olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 100x130 cm
sygn. p.d.: And Domżalski 2015 r., opisany na odwrocie: ANDRZEJ DOMŻALSKI, TYTUŁ: "ZWIĄZKI NIEFORMALNE" 2015 ROK
tusz, węgiel, 34x50 cm w świetle passe-partout, 50x70 cm w oprawie
sygn. p.d. Andrzej Domżalski, opisany na odwrocie: Andrzej Domżalski "Para" rok 2008 r. Andrzej Domżalski
akryl, karton, technika własna, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski
akryl, olej, płótno, 90 x 90 cm.,
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski 2010 i na odwrocie
akryl płótno,130x100 cm
sygn. p.d. Andrzej Domżalski 2014, opisany na odwrocie: ANDRZEJ DOMŻALSKIE "AKT" tech. AKRYL ROK 2014 Andrzej Domżalski
akryl, olej, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski i na odwrocie
akryl, tektura, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 13
akryl, karton,100 x 70 cm,
sygn. p.d. And. Domżalski 13.