ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2017'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA ''SJESTA II'' 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA ŁOWCA MARZEŃ 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | FOLK LOKALNY II | 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "W BLASKU KSIĘŻYCA" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/deska, 61 x 61 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "DZIECI Z BULLERBYN" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2017'
opisany na odwrociu: 'PAULINA ZALEWSKA "GWIEZDNY PYŁ" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100 x 70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
31.5x61 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
31.5x61 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "POJEDYNEK MOPSÓW" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA | POWRÓT | DO DOMU | 2017''