ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl na płótnie, 120x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Unikatowa, ręcznie malowana chusta 6, 2013/2014
malarstwo na jedwabiu, 90x90 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
na odwrociu opisany: `2015 | MACIEJ | ZABAWA`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 2014 MACIEJ ZABAWA
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 130 x 120 cm
na odwrociu opisany: `2014 | MACIEJ | ZABAWA`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl na płótnie, 100x100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 z 80 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 120x180cm
opisany na odwrocie: MACIEJ ZABAWA 2014
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 130 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 2014|MACIEJ|ZABAWA
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 130 x 130 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: M oraz na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 2014 Maciej Zabawa
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 80 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm