ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Ołówek, gwasz, pastel, złocenie, papier; 31 x 50 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Olej, płótno; 97 x 140 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaboro; sygnowany i opisany na odwrocie
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Olej, płótno; 200 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M Zaborowski
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Olej, płótno; 130 x 97
Sygn. p.d.: M.Zaborowski
Sygnowany i opisany na odwrocie
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Olej, płótno; 100 x 120
Sygnowany p.d.: Za_ki
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
rysunek / tech,mieszana / papier,
37 x 28 cm,
sygn.
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
42 x 29,5 cm,
sygn.
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
rysunek / papier, 41 x 58 cm, sygn.
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)