JĘDRZEJKO Tomasz (ur. 1979 Bielsko-Biała)
Wspomnienia metafizyczne I, 2010
technika mieszana, płótno;
70 x 170 cm;
sygn. na odwrocie: tjędrzejko, Wspomnienia metafizyczne I, 2010
cena wywoławcza: Wykup abonament
grafika, sitodruk, papier;
70 x 100 cm;
sygnowana na odwrocie: bez tytułu / sitodruk / 5/50 / Tomasz Jędrzejko 2005
3 z cyklu Metafizyka Pejzażu (2009)
sygn. p.d.
serigrafia
70x50
2 z cyklu Metafizyka Pejzażu (2009)
sygn. p.d.
serigrafia
70x50
1 z cyklu Metafizyka Pejzażu (2009)
sygn. p.d.
serigrafia
50x70
sygn. na odwrocie
serigrafia
70x100
sygn. na odwrocie
serigrafia
70x100
sygn. na odwrocie
serigrafia
70x100
03 z cyklu Mała metafizyka (2008)
sygn. p.d.
sitodruk
15x21
02 z cyklu Mała metafizyka (2008)
sygn. p.d.
sitodruk
15x21
01 z cyklu Mała metafizyka (2008)
sygn. p.d.
sitodruk
15x21
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie
druk solwentowy, akryl, płótno
80x60
sygn. na odwrocie
80x60
sygn. na odwrocie
80x60
sygn.p.d., akryl, płótno, 60x80
sygn. na odwrociu, sitodruk, 70x100 cm