BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna; 100 x 70 cm
Sygnowany p. d.: G. Bartnik 2007, l. d.: Promises, promises 2 (5)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
WIATRACZEK MOJEJ PAMIĘCI, 2007
Technika własna; 100 x 70 cm
Sygnowany p. d.: G. Bartnik 2007, l. d.: Wiatraczek mojej pamięci
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna; 40 x 40 cm
Na odwrocie napis: SUBTELNY II | g. bARTnik | 2007-03-13
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna; 100 x 70 cm
Sygnowany p. d.: G. Bartnik 2007
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna; 100 x 70 cm
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna; 100 x 70 cm
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
Technika własna, tektura; 65,5 x 64 cm
Na odwrocie napis ołówkiem wykonany przez autorkę:
Lewe skrzydło: INGERENCJE I | (INGERENCY I) | G. BARTNIK 2006
Prawe skrzydło: INGERENCJE II | (INGERENCY II) | G. BARTNIK 2006
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
technika własna, 80 x 80 cm; sygn. z tyłu: LII 2004 / g. bartnik
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
relief, tektura, 40 x 40 cm;
na odwrocie napis autorski: Sprawa smaku 2 / g. bARTnik / 2005
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
relief, tektura, płótno, 40 x 40 cm;
na odwrocie napis autorski:
POWRÓT DO TARY / g. bARTnik 2005
BARTNIK Grażyna (ur. 1952)
technika własna, karton
80,5 x 80,5 cm