HORODECKI Otello Zdzisław (ur. 1948)
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: Z.O. HORODECKI 2008;
na odwrocie nalepka autorska z danymi o pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 69 x 98 cm;
sygn. p. d.: Z. HORODECKI
opisany na odwrocie: Z. HORODECKI VIII. 66/ "ul.Rutkowskiego"
Moment psychologiczny ściennego obserwatora, 2011
akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. l. d.: MOMENT PSYCHOLOGICZNY/ ŚCIENNEGO OBSERWATORA/ ZDZISŁAW OTELLO/ HORODECKI, ALEATORYZM 2011;
na odwrocie nalepka autorska z danymi pracy
akryl, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODUSZKA CHOPINA / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2009
na odwrocie autorska nalepka z opisem obrazu
akryl, płótno, 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: NOWELKA DOZORCY BARW / ALEATORYZM 2010 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI
olej, płótno, 54 x 65 cm;
akryl, płótno,
60 x 60 cm;
sygn. p. d.: "DASZKI ZIMOWE" 2010 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem pracy, datą powstania i danymi pracy
akryl, płótno,
46 x 55 cm;
sygn. p. d.: Z.O.HORODECKI 2008;
na odwrocie nalepka z opisem obrazu
olej, płótno,
69 x 98 cm;
sygn. p. d.: Z. HORODECKI
AKRYL, PŁÓTNO,
50 X 65 CM;
SYGN. I DAT. P. D.: NOWELKA DOZORCY BARW / ALEATORYZM 2010 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI
MIASTECZKO PO WYEKSMITOWANYCH MALARZACH,
AKRYL, PŁÓTNO,
81 X 65 CM;
SYGN. I OPISANY P. D.: "MIASTECZKO PO EKSMITOWANYCH / MALARZACH ALEATORYZ N. 11 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2009
Studium drzewa - dziki impresjonizm
akryl, płotno,
40 x 50 cm;
sygn. p.d.: ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2008
na odwrocie nalepka autorska z tytułem i danymi o pracy
akryl, płótno,
60 x 60 cm;
akryl, płótno,
46 x 55 cm;
Miasteczko po wyeksmitowanych malarzach,
akryl, płótno,
81 x 65 cm;
sygn. i opisany p. d.: "MIASTECZKO PO EKSMITOWANYCH / MALARZACH ALEATORYZ N. 11 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2009
Baśń o chowającej się cerkiewce, 2010
akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: BAŚŃ O CHOWAJĄCEJ SIĘ CERKIEWCE / ALEATORYZM. Z . O . HORODECKI . 2010
akryl, płótno,
60 x 60 cm;
akryl, płótno,
70 x 70 cm;
sygn. l.d.: WIERZBY POLSKIE Nr 3 / ALEATORYZM 2009 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI; na odwrocie opis autorski
akryl, płótno, 60 x 60 cm;
Aleatoryzm dziecięcego pokoiku, 2010
akryl, płótno, 56,5 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: MIASTECZKO N° 12 / ALEATORYZM 2010 / Z. OTELLO HORODECKI