BLEKIEWICZ Zbigniew (ur. 1957 Gdańsk)
olej, płótno, 110 x 140 cm;
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno,
90 x 110 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno;
40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie