SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą, 10/75, 50 x 71 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Pisane było, tajnym pismem genów (z Czesława Miłosza), 2007
akwaforta, 53 x 80 cm (papier)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta, akwatinta, 70 x 50 cm (papier)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą, e/a, 69 x 99 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą, e/a, 50 x 71 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)