BIAŁY Mirosław (Miro) (ur. 1966r.)
olej na płótnie, 46 x 56 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 50 x 40 cm
Uśmiech dla wszystkich, 2000 r.
olej/płótno, 100 x 135 cm
sygnowany p.d.: `Miro | Biały`
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu
Mały chłopiec i służący więksi, 1999 r.
olej/płótno, 94 x 72 cm
Powrót synów marnotrawnego narodu, 1999 r.
olej/płótno, 90,5 x 83 cm
sygnowany l.d.: `Miro | Biały`
sygnowany, datwowany oraz tytuł autorski na odwrociu
Stary człowiek i jeszcze morze, 1999 r.
olej/płótno, 84 x 84 cm
Marsz agentów domagających się poklasku, 2005 r.
olej/płótno, 90 x 100 cm
na odwrociu sygnowany, datowany, tytuł autorski oraz: `CIA nadchodzi | "Czy bycie obecnym rozwiąże nasze problemiki?"
olej/płótno, 135 x 96 cm
olej/płótno, 100 x 70 cm
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i tytuł autorski na odwrociu
olej/płótno, 135,5 x 80 cm
sygnowanyl.d.: `Miro | Biały`
Nasz piękny domek z kart, 2003 r.
olej/płótno, 136 x 81 cm
Dyktatorka mody Ewa M., 2002 r.
olej/płótno, 134 x 70 cm
olej/płótno, 94 x 62 cm
olej/płótno, 136 x 81 cm
olej/płótno, 134 x 80 cm
Zuchwała kradzież z muzeum w Bagdadzie, 2003 r.
olej/płótno, 136 x 81 cm
Wszyscy jesteśmy prawie równi, 2006 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
Wszyscy chcą złapać mnie za guzik, 2006 r.
olej/płótno, 134 x 82 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski
olej/płótno, 105,5 x 61 cm
sygnowany l.d.: `Miro| Biały`