STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 100x60 cm
sygn. p.d.: Iza Staręga, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU TWARZE 2011
cena wywoławcza: Wykup abonament
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Twarz z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2014
technika mieszana na płótnie; 100x70 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA /TWARZE/ NOWE/ 2014
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2013
olej, płótno, 135 x 75 cm;
sygn. p.d.: IZA STARĘGA;
sygn. i opisany na odwrocie
STARĘGA Iza (ur. 1964)
z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2012
olej, płótno, 85x100 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2012 Iza Staręga
STARĘGA Iza (ur. 1964)
bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, Mężczyźni w hełmach, 2012
olej, płótno, 46x110 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: bez tytułu IZA STARĘGA z cyklu KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2012
STARĘGA Iza (ur. 1964)
z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2013
olej, płótno, 100x100 cm
sygn. na odwrocie p.g. IZA STARĘGA/ KOBIETY W CHUSTACH/MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH/2013
STARĘGA Iza (ur. 1964)
z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2013
olej, płótno, 150x125 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2013 150X120
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Technika: olej/płótno
Wymiary: 55x90 cm
Sygnatura: Staręga
Data powstania: 2002 r.
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Technika: olej/płótno
Wymiary: 200x110 cm
Sygnatura: Staręga
Data powstania: 2008 r.
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Technika: olej/płótno
Wymiary: 200x110 cm
Sygnatura: Staręga
Data powstania: 2008 r.
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Z cyklu: KOBIETY W CHUSTACH, MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH, 2012
olej, płótno, 100 x 85 cm
sygn. p.d. IZA STARĘGA/z cyklu/KOBIETY W CHUSTACH/MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH/2012
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2012
akryl, płótno,
88 x 116 cm,
sygn. p.d.: IZA STARĘGA
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Kobiety w chustach, mężczy¼ni w hełmach, 2012
akryl, płótno, 92 x 92 cm,
sygn. l.d. IZA STARĘGA
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2012
olej, akryl, płótno; 145 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 70x50 cm,
sygn. na licu /IZA STARĘGA/, opisany na odwrocie /IZA STARĘGA z cyklu TWARZE 2012/
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Z cyklu: Kobiety w chustach Mężczyźni w hełmach
olej, płótno, 90 x 60,
sygn. na odwrocie: Iza Staręga/ Z cyklu Kobiety w chustach/Mężczyźni w hełmach
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej/płótno, 60x33 cm
sygn. na licu /IZA STARĘGA/, opisany na odwrociu /IZA STARĘGA Z CYKLU "TWARZE" 2012/
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 100 x 50 ,
sygn. i opisany na odwrociu: IZA STARĘGA/z cyklu TWARZE/CZARNE KOŁA/2012/100 x 50/Iza Staręga