ŚLUSARCZYK Marzena (ur. 1976, Katowice)
akryl/płótno,
50 x 40 cm
sygn. l.d.: `M 2010` oraz na odwrociu: `Marzena Ślusarczyk | 2010`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, płótno;
50x50 cm
Sygn.na odwrocie: Marzena Ślusarczyk 2010/ "Paski czerwone"
akryl, płótno,
65 x 54 cm,
sygn. p.d. MŚ oraz na odwrocie: Marzena Ślusarczyk 2007 "Akt
Sweet Autumn, z cyklu Funky, 2010
akryl, płótno,
70 x 70 cm,
sygn. p.d. MS 2010 oraz na odwrocie: Marzena Ślusarczyk 2010, z cyklu "Funky", "Sweet Autumn"
akryl, płótno,
40x30 cm,
sygn. na licu MŚ na odwrocie: "Marzena Ślusarczyk 2007 Akt"
Akryl, płótno;
100x79,5 cm
Sygn. Na odwrocie: Marzena Ślusarczyk 2010/ "Sweet"/ z cyklu "Funky"
akryl/płótno,
97 x 130 cm
opisany na odwrociu: `Marzena Ślusarczyk 2010 | "Sopot"`
Akryl, płótno;
80 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: Marzena Ślusarczyk 2010/ "Warszawa II"
akryl, płótno;
80 x 100 cm;
sygnowany z przodu monogramem "MŚ" oraz na odwrocie: Ślusarczyk, "Spatif", 2010
olej/płótno,
81 x 100 cm
sygn. i dat. l.d.: `MS 2010`
akryl/płótno,
70 x 70 cm
sygn. monogramem autorskim p. d. oraz sygn. i opisany na odwrocie
akryl/płótno,
65 x 80 cm
sygn. p.d. monogramem wiązanym: `MS`
oraz na odwrocie: `Marzena Ślusarczyk 2009 / "60 groszy"`
akryl/płótno,
70 x 90 cm