OLSZOWSKI Robert (ur. 1969, Paczków)
akryl, płótno, 50 x 60 cm;
Na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI /
"CZAS I PRZESTRZEŃ" / AKRYL NA PŁÓTNIE / 2008 R
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 50 x 60 cm;
Akryl, płótno; 50 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI | "CZAS I PRZESTRZEŃ" | 2008 R.
Akryl, płótno; 50 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI | "CZAS I PRZESTRZEŃ" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2008 R.
Akryl na płótnie, 100 x 140 cm
CZAS i PRZESTRZEŃ (czarny), 2016
Akryl, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany opisany na odwrocie
CZAS i PRZESTRZEŃ (biały), 2016
Akryl, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany opisany na odwrocie
sygn. na odwrociu
akryl, papier
70x100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, papier
70x100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, papier
70x100 cm
Akryl, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie
Czas i Przestrzeń - zestaw 4 prac, 2008
akryl, płótno; 40 x 50 cm (wymiar każdej z prac);
na odwrocie każdej pracy opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / "CZAS I PRZESTRZEŃ", AKRYL NA PŁÓTNIE, 2008 R.
akryl, płótno, 90x123 cm
opisany na odwrocie: Robert Olszowski, "Czas i przestrzeń" rok 2017
akryl, płótno, 90x123 cm
akryl, płótno, 90x123 cm
akryl, płótno, 90x123 cm
akryl, płótno, 90x123 cm
sygn. na odwrociu
akryl, papier
70x100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, papier
70x100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, papier
70x100 cm