HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
akryl, tempera, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Ilona Herc 2016' oraz opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2016, opisany na odwrocie: ILONA HERC "WSPOMNIENIE WERY I". KRAKÓW 2016.
olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
olej, płótno, 40x20 cm
opisany na odwrocie: ILONA HERC "MOMENT" KRAKÓW 2016
akryl. płótno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2016 / Ilona Herc;
na odwrocie napis autorski: ILONA HERC / "BLASKI I CIENIE " / KRAKÓW 2016.
akryl na płótnie, 100x100cm
Akryl na płótnie, 50x120cm
akryl na płótnie, 40x80cm, oprawiony
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: ILONA HERC
na odwrocie opis: ILONA HERC „MIEJSCE” KRAKÓW 2014
akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2016, opisany na odwrocie: ILONA HERC "MOJA PRZESTRZEŃ", KRAKÓW, 2016
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2016'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | ''OBECNOŚĆ'', KRAKÓW 2016.'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2015'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC "PRELUDIUM II", | KRAKÓW 2015 r.'
olej, płótno, 100x50 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014 r., opisany na odwrocie: ILONA HERC "W DRODZE I" KRAKÓW 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ilona Herc 2015`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "NOWE MIEJSCE", KRAKÓW 2015. | Ilona Herc`
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
akryl, płótno, 50x 90 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2015, opisany na odwrociu: ILONA HERC "PRELUDIUM nr III", CIECHOCINEK, 2015
akryl, płótno, 50 x 100 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc, opisany na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2015 | Ilona Herc`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ILONA HERC | "PRELUDIUM I" | KRAKÓW 2015`
akryl na płótnie, 50x70 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
olej, płótno, 50x100cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: ILONA HERC "SPACER" KRAKÓW 2014