SKORUPKA Szczepan (1903 - 1997)
olej, sklejka, 45 x 50 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka - 65
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka, 37 x 48 cm;
sygn. p. d.: "Sz. Skorupka"
olej, tektura, 48,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: "Sz. Skorupka 66"
olej, tektura, 42 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Sz Skorupka 1967
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Sz Skorupka 64 ?
olej, tektura, 49 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka. 65
olej, płyta pilśniowa, 38,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka
olej, płyta pilśniowa, 49 x 60 cm;
sygn. p.d.: Sz. Skorupka
olej, płyta pilśniowa, 60 x 52 cm;
sygn. p.d.: Sz. Skorupka. 65
olej, płyta pilśniowa, 53 x 60 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka 65
Na odwrocie nalepka autorska z tytułem obrazu.
olej, tektura, 35 x 47 cm;
olej, płyta pilśniowa, 60 x 80 cm;
sygn. p.d.: Sz. Skorupka 65;
Na odwrocie nalepka autorska z tytułem: "Zalesie Górne"
olej, płótno, 54,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sz. Skorupka98