MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
pastel, papier,
27,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Marczukiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej/płótno, 50 x 40 cm, sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
akryl/płótno,
100 x 90 cm,
sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej, płótno,
80 x 60 cm
sygn. p.d.: Marczukiewicz 2003, na odwr. p.g.: "MARTWA NATURA | Z FIKUSEM." | Adam Marczukiewicz
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej, płótno,
73 x 54 cm
sygnowany p.d.: Marczukiewicz
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
WIECZORNE ROZMOWY O ULOTNOŚCI WARTOŚCI, 2002 r.
Akryl na płótnie 96 x 111 cm
Sygnowany p.d.- " Marczukiewicz"