GRUNSWEIGH Natan (Nathan) (1880 Kraków - 1956 Paryż)
olej, płótno, 33 x 27,5 cm
sygn. p.g. GRUNSWEIG/ 1929
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 39,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'GRUNSWEIG'
olej, płótno; 72 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: Grunsweig / 1947,
p. g.: Grunsweigh (sygnatura odwrócona)
olej na plotnie, sygn. w prawym dolnym rogu;
46 x 38 cm
olej na plotnie, sygn. i datowany w lewym dolnym rogu;
54,5 x 43,5 cm
olej na plotnie, sygn. w lewym dolnym rogu;
54,5 x 43,5 cm
46 x 55 cm
olej/tektura, 35 x 41 cm
sygnowany i datowany p.d.: `GRUNSWEIGH | 1935 `
36,5 x 45,5 cm, 1917, olej na płótnie, sygn. w dolnym prawym rogu, zatytułowany i datowany na odwrocie
olej na płótnie, 46,5 x 30,5 cm, sygn. sytuowany i datowany (nieczytelnie) w dolnym prawym rogu
34,5 x 43 cm, olej na kartonie, sygn. w dolnym lewym rogu, karton nieznacznie wygiety, male przemalowania
olej na kartonie,
sygnowany w prawym dolnym rogu;
42,5 x 54 cm
olej na płótnie,
39 x 55,5 cm
olej/płótno, 46,5 x 30,5 cm
sygnowany p. d.: `N. Grunsweigh | (...)`
Kościół Saint-Charles w Asnieres (przedmieście Paryża), 1925
olej na płótnie,
sygnowany w prawym dolnym rogu
65 x 54 cm