BISKUPSKA Bożenna (ur. 1952, Warszawa)
beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `BISKUPSKA BOZENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-I-0 | 2003`
cena wywoławcza: Wykup abonament
beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany n odwrociu: `BISKUPSKA BOZENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-I-0 | 2003`
beton, brąz, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `BISKUPSKA BOZENNA | WYTYCZANIE OBRAZU | 0-I-0 | 2004`
Bez tytułu - kompozycja czerwona
olej/płótno, 120 X 184 cm
olej/płótno, 81 x 65
sygnowany i datowany p. d.: `BISKUPSKA 2004`
opisany na odwrociu: `BOŻENA | BISKUPSKA | KLATKA 9/2004 | olej | 81 x 65 | 2004`
ołówek/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany u dołu: `Biskupska 1993`
brąz, mączka marmurowa,
13,5 x 4 x 4 cm
od spodu opisany: `[parafka] | 2006`
beton, brąz,
40 x 26 x 6 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
46x34cm
olej, ołówek, papier
cement, brąz,
26x40 cm
beton, brąz,
40 x 26 x 6 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
cement, brąz, 26x40 cm
Technika własna, karton;
50 x 35,8 cm
sygn.d.śr.: Bożenna Biskupska z cyklu Klatka 2000
0biekt rze¼biarski, cement, brąz,
26x40 cm
olej/płótno, 46 x 33 cm
sygnowany i datowany na dole: `Bożenna Biskupska, Klatka 2000`
na odwrocie: `Bożenna Biskupska | Klatka/0/ 46 x 33 cm | olej na płótnie | 2000`
Tunel wielokrotny z cyklu Klatka, IV 2007
olej, płótno; 130 x 89 cm
sygn i dat.l.d.: Biskupska 2007
Tunel wielokrotny z cyklu Klatka, I 2007
olej, płótno; 130 x 89 cm
beton, cynk
olej/płótno, 73 x 54 cm
sygn. na odwrocie: Bożenna Biskupska oraz opis autorski
sześcian o wym. 9 cm x 9 cm x 9 cm,
na podstawie granitowej
sygn. p.d. B. Biskupska