SADLEY Wojciech (ur. 1932 Lublin))
akryl, kredka/papier,
48 x 33 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tempera, olej na tekturze
70,5 x 50 cm
Sygnowany p.d. - "SADLEY"
technika własna
70x50 cm
collage (tkanina, sznurek), tektura,
68.5 x 99 cm
sygnowany długopisem p.d.: SADLEY | "KOSZULA" | 1976