FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
akryl, płótno;
50 x 60 cm,
sygn.l.d.: FRĄCZEK `10 oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno;
50 x 60 cm,
sygn. śr.: FRĄCZEK `10 oraz na odwrocie
olej/płótno,
30 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `FRĄCZEK `10`
Olej, płótno;
80x100 cm
Sygn.na odwrocie: BARTOSZ FRĄCZEK/ Z ZIELONYM WARANEM/ OLEJ X PŁÓTNO/ 80x100/ 2009
akryl, płótno;
80 x 100 cm,
sygn.p.d.: FRĄCZEK `10 oraz na odwrocie: Bartosz Frączek Sok dla koników akryl x płotno 80 x 100 cm 2010
akryl, płotno;
40 x 30 cm;
sygn. FRĄCZEK `10 oraz na odwrocie: BARTOSZ FRĄCZEK, SPOTKANIE NA SPACERZE, AKRYL, PŁÓTNO, 40 X 30 CM, 2010
akryl, płótno;
80 x 100 cm;
sygn.p.d.: FRĄCZEK `10 oraz na odwrocie: BARTOSZ FRĄCZEK, LILOWA KWIACIARNIA, AKRYL, PŁÓTNO, 80 X 100 CM, 2010
olej, płótno,
70x100 cm,
sygn. lewy dolny róg "Frączek `08" i opisany na odwrociu.
Kwiaciarka w zielonej bluzce, 2010
Akryl, płótno;
80x100 cm
Sygn. na odwrocie: BARTOSZ FRĄCZEK/ KOBIETA W ZIELONEJ BLUZCE/ AKRYL
PŁÓTNO/ 80x100/ 2010
olej/płótno,
60 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d. :`FRĄCZEK 07` opisany na odwrociu: `BARTOSZ FRĄCZEK | "NIEBIESKA ŁAZIENKA" | OLEJ x PŁÓTNO | 60 x 70 cm | 2007`
Akryl, płótno;
80 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: BARTOSZ FRĄCZEK/ CARMEN I JEJ KONIKI/ 80 x100 cm/ akryl x płótno/ 2010
Akryl, płótno
60 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: BARTOSZ FRĄCZEK/ JEDZONKO DLA GOŁĄBKÓW/ EAT FOR PEAGONS"/ akryl płótno/ 2010
olej/płótno,
50 x 60 cm
sygn. i dat. p.d.: `FRźCZEK 09`
opisany na odwrocie: `BARTOSZ FRźCZEK / INFANTKA XXII / 50 x 60 cm / OLEJ x PŁÓTNO / 2008`
olej/płótno,
50 x 60 cm
sygn. i dat. p.d.: `FRźCZEK 2008`
olej, płótno, sygn., 48,5x58,5 cm
olej płótno
Wymiary: 50x60cm
2007
dar Steel Forest Galeria