HILLER Karol (1891-1939)
Samotna sosna nad jeziorem (1936)
gwasz, papier
34.5x23.7
sygnowany, datowany p.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HILLER Karol (1891-1939)
Pejzaż małomiasteczkowy (1929)
sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
35.7x48.4
HILLER Karol (1891-1939)
Heliografika na papierze 22,6 x 18,7 cm
Nie sygnowany
Literatura - Karol Hiller 1891-1939, Nowe widzenie, Malarstwo, heliografika, rysunek,grafika, katalog wystawy Muzeum Sztuki, Łódź 2002, poz. kat. III. 12 oraz il. 68(reprodukcja).
HILLER Karol (1891-1939)
sygnowany na płycie l.p.d.
cynkografia
5.5x3.5
HILLER Karol (1891-1939)
czternaście tablic z wstępem Przecława Smolika
Łódź - nakładem Towarzystwa Bibljofilów - 1927
HILLER Karol (1891-1939)
heliograwiura, papier, 30 x 40 cm (w świetle passe-partout)