KARPOWICZ-WESTNER Anna (ur. 1951 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
dyptyk, olej, płótno
115 x 115 (każda część);
sygn. l.d.: A. W-Karpowicz 02;
na odwrocie opis autorski wraz z dedykacją.
dyptyk, olej, płótno, 115 x 115 (każda część);
olej, płótno
85 x 75 cm
sygn l.d. A.Karpowicz - W.
na odwrocie ANNA KARPOWICZ-WESTNER/ Z cyklu "Podróże"
dyptyk,
olej, płótno,
115 x 115 (każda część);
olej, płótno;
90 x 100 cm
sygn.p.d.: A. Karpowicz-W
Na odwrocie: Anna Karpowicz Westner/Z cyklu Podróże"/2008/Karpowicz-Westner
Z cyklu: Zimowe ogrody, 2005 r.
olej/płótno,
100 x 115 cm,
sygn.
olej, płótno;
80 x 100 cm
sygn. p.d.: A. Karpowicz - W.
na odwrocie: Anna Karpowicz - Westner/ [podpis nieczytelny]/ 2008
olej, płótno; 46 x 66 cm
sygn. p.d.: AKarpowicz-W
olej/płótno, 80 x 70 cm, sygn.
Z cyklu: Sjesta, Kobieta na sofie II
olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn.p.d a.karpowicz-w
na odwrocie: Kobieta na sofie II/ANNA KARPOWICZ-WESTNER/Karpowicz-Westner/2006/[nieczytelnie]
Z cyklu: Kąpiące się (2 Kobiety w rzece)
olej/płótno, 70 x 60 cm, sygn.
olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p.d., a odwrocie napis autorski: "ANNA KARPOWICZ / olej /1990/"PRACOWNIA III"
olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p.d.; na odwrocie napis autorski
olej, płótno, 75 x 85 cm;
sygn. i dat. l.d.: A. Karpowicz 90;
na odwrocie napisy autorskie: ANNA KARPOWICZ / olej / 1990 / "W PEJZAŻU -I"
olej, płótno, 75 x 85 cm;
na odwrocie napisy autorskie: ANNA KARPOWICZ / olej / 1990 / "W PEJZA ĄU -I"
olej/płótno, 100 x 115 cm
sygnowany i datowany p. d.: `a Karpowicz`
olej/płótno, 38 x 46 cm, sygn.