SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
1. Rynek w Krakowie - Widok na kościoły św. Wojciech i Mariacki
2. Pejzaż tatrzański
olej, tektura; 49,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak (po stronie Rynku w Krakowie).
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej na tekturze, 49,5 x 69,5 cm,
sygnowany l.d. "Juliusz Słabiak"
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 76 x 92 cm;
sygn. p. d.: Juliusz
Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 60 x 78,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak / Kraków
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno,
48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
PEJZAŻ WIEJSKI Z CHATAMI I WOZEM NA DRODZE
Olej, płyta;
50,5 x 70 cm
Sygnowany p.d.: J. Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, tektura;
34,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno
55 x 75 cm
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak / 1956
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno,
50 x 70 cm,
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura,
35 x 50 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)