GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. GARUS `11`
cena wywoławcza: Wykup abonament
GARUS Michalina (ur. 1976)
linoryt/papier,
70 x 100 cm (arkusz)
u dołu opisana: `A/P linoryt + tech. właśna Pejzaż M. Garus`11`
GARUS Michalina (ur. 1976)
linoryt/papier, 100 x 69 cm (arkusz)
u dołu opisana: 'LINORYT A/P ZNOWU TO SAMO MICHALINA GARUS 2007'
.
GARUS Michalina (ur. 1976)
linoryt/papier,
100 x 70 cm (arkusz)
GARUS Michalina (ur. 1976)
olej/płótno,
80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. GARUS`
na odwrociu opisany: `2010 M. GARUS`
GARUS Michalina (ur. 1976)
linoryt, technika własna/papier, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `A/P linoryt | Przed mostami M. Garus `09`