BAND Max (1900 - 1974)
Olej na płótnie 55 x 38,5 cm
Sygnowany l.d. - "Max Band"
Ekspertyza - Krzysztof Zagrodzki, 2002 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno, 55 x 38,5 cm; sygn. l.d.: Max Band
na odwrocie: zdjęcie z ekspertyzą
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno,
64 x 46 cm
Sygnowany l.d.: Max Band
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno, 81 x 100
sygn. l. d.: Max Band
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno
81 x 100 cm