DYBOWSKI Stanisław (1895 - 1956)
Gwasz, akwarela, karton; 15,5 x 21,5 cm
Sygnowany p.d.: _St-Dybowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, gwasz, tektura; 31 x 40 cm
Sygnowany p.d.: St Dybowski
Olej, tektura; 47,5 x 77,5 cm
Sygnowany l.d.: St-Dybowski-
Olej, płótno naklejone na tekturę; 55 x 80 cm
Olej, tektura; 36,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: ST-DYBOWSKI.