DANIEC Magdalena (ur. 1974, Kraków)
olej, płótno, 73 x 81 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec 2009
na odwrocie napis autorski: Magdalena / Daniec / Celebrtites / 2009
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec / 2001
na odwrocie Magdalena Daniec / Relikwiarz / 2001
olej/płótno,
40 x 40 cm
sygn. i dat. p.d.: `Magdalena Daniec 2007`
opisany na odwrocie: `magdalena / Daniec / 2007` oraz pieczątki
technika mieszana, płótno,
100 x 160 cm
sygn. p. d.: Magdalena Daniec 2007
olej, płótno, 50 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: Magdalena Daniec 2007 oraz na odwrocie: Magdalena / Daniec / Wczoraj / 2007
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. p.d.: Magdalena Daniec
25 widoków ziemi i nieba-mgła, 2005
olej, akryl, płótno, 80 x 75 cm;
sygn. p.d.: Magdalena Daniec;
na odwrocie napisy autorskie
25 widoków ziemi i nieba - Noc, 2005
sygn. p.d.: Magdalena Daniec 2005,
na odwrocie napisy autorskie