1 zł
2 600 000 zł

SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)

Poza Czasem, 2015 r.

ołówek/papier, 38,5 x 28,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'W. SIUDMAK | Paris, 15.03.2015'
sygnowany i tytułowany na odwrociu: '"Poza Czasem" | W. SIUDMAK'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Genesis (...), 1980 r.

akryl/płótno naciągnięte na deskę, 65 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W.SIUDMAK 1980'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: 'W. SIUDMAK | PARIS | "..." ACRYL, VERNIS ACRYL, 65 X 50, 1980'

- Fantazje Siudmaka, "Gazeta Wyborcza - Kraków", nr 195, 22.08.2003 (il.)
- Nie uciekam od ziemi. Z Wjciechem Siudmakiem rozmawia Magda Piekarska, "Słowo Polskie", nr 277, 28.11.2003, s. 5 (il.)
- Małgorzata Gnot, Władca marzeń. Rozmowa z Wojciechem Siudmakiem, "Kurier Lubelski", nr 219, 17.09.2004 (il.)
- Katarzyna Zalewska, Fantastyczne spełnienie, "Newsweek", nr. 36, 05.09.2004, s. 86 (il.)

Pola szachownicy, 1991 r.

akryl na podkładzie Schoellershammer/płótno naciągnięte na deskę, 50 x 40 cm (praca), 64 x 54 cm (wymiar deski)
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Siudmak 1991'
opisany na odwrociu: 'Siudmak. [podpis] Akryl. | Vernis acryl 2016'

Królewski dwór, 1990 r.

olej/płótno naciągnięte na deskę, 50 x 40 cm (praca), 64 x 54 cm (wymiar deski)
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Siudmak 1990'
50 x 40 cm (praca), 64 x 54 cm (wymiar deski)
opisany na odwrociu: 'Siudmak. [podpis] Huile. | Vernis huile 2016'

Scena symboliczna - św. Sebastian, 1969 r.

tusz, tempera, papier, 37,5 × 31,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Siudmak 69

Genese, 1973

litografia, papier; 59,5 x 44 cm (w świetle oprawy);

Collage, 1967

kolaż, tusz, pióro, offset barwny, 59 x 43 cm w świetle passe-partout
sygn. tuszem l.d.: SIUDMAK 67

Para elfów

offset, papier, odbitka dla firmy Mercedes , wym. 80 x 60 cm

Genese, 1973

litografia, papier;
59,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie po lewej: W. SIUDMAK oraz ołówkiem l. d.: WSiudmak / 1973 napis u dołu pośrodku ołówkiem: "Genese"

TRYPTYK UTOŻSAMIENIE, 1967

Technika własna, karton naklejony na płótno; 3 x (73 x 50 cm),
Sygnowany na lewym skrzydle: SIUDMAK 67; opis autorski na odwrocie
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego

Don Quichotte

litografia, 57 x 43 cm

Turandot

litografia, 57 x 42 cm

Moja ziemia, 2000

litografia, papier, 50 x 65 cm (całość),
44 x 33 cm (odbitka kamienia);
sygn. p. d.: W SIUDMAK/2000, l. d.: 349/350, śr. d.: "Ma Terre"

BEZ TYTUŁU, ok. 1975

Tusz, karton; 49,5 x 65 cm

Moment bez dźwięku

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak

Dziury w pamieci, 1976

42 x 58 cm, technika mieszana i collage, sygn. i datowany w dolnym prawym rogu

Zyclus Zodiac - Koziorożec

litografia, płytka aluminiowa; 14,8 x 14,8 cm;
sygn.: W. SIUDMAK;
na odwrocie nalepka autorska z opisem cyklu, tytułem i numerem odbitki

Tristan et Iscut, 1979

Litografia; wym.: 550 x 410 mm;
sygn. oł. p.d.: W. Siudmak 1979; śr.d. tytuł; poniżej dedykacja autorska; odbitka nr 23/200.

Upojenie

reprodukcja, papier;
59 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: W. Siudmak

Composition surréaliste

ołówek, papier
30 x 21 cm
sygn. i dat.l. d. W. SIUDMAK 87

liczba obiektów: 149