CYBULSKI Tadeusz (1878 - 1954)
kredka, ołówek/papier, 27 x 37 cm
sygnowany p.d.: `T.Cybulski`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno naklejone na tekturę; 50,5 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Prof. Fran. Walterowi / T. Cybulski;
data l. d.: 1937/VIII
olej, płótno, 33,5 x 46 cm;
sygn. p. g.: Prof. Franciszkowi Walterowi / T. Cybulski
olej, deska; 16 x 22 cm;
sygn. p. d.: TCybulski
na odwrocie napis autorski ołówkiem: Warszawa/ 922/
podpis artysty oraz niebieską kredką: N 59
olej, płótno, 65 × 49 cm
sygn. l. d.: T. Cybulski
Estymacja: 9 000 - 14 000 zł
sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, sklejka, 15.7x21.8 cm
węgiel na papierze, 32 x19 cm,
sygnowany l.d. "TCyb"
ze zbiorów krakowskiego antykwariatu Haliny Grzybowskiej.
olej na tekturze, 67 x 47,5 cm,
sygnowany p. d "T. Cybulski /944"
olej, płótno,
54 x 65 cm;
sygn. p. d.: T. Cybulski
Olej, sklejka,
47 x 60 cm,
sygn. p.d.: T. Cybulski 27, dedykacja: Panu doktorowi Tomaszowi Lewickiemu?
Szkic ołówkowy, karton;
31,5 x 40 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: T Cyb | St Raphael
olej, skleja,
60,8 x 48,5 cm;
dedykacja autorska p. g. oraz sygnatura: T. Cybulski
Martwa natura z owocami, 1943 r.
olej/tektura,
55 x 65 cm
sygnowany i datowany oraz dedykacja l. d.: `Panu Jarkowi | z walecznym uściskiem dłoni | VII 1943 Tadeusz Cybulski`
akwarela na papierze,
28 x 35,4 cm, sygnowana p.d.
"T. Cybulski 937 lipiec"
oraz l.g. "Borysław"