ACEDAŃSKI Zygmunt (Przemyśl 1909 - Gliwice 1991)
litografia, 52 x 36,5 cm
sygn. oł. p.d.: Z. Acedański; l.d.: Litografia (Tworzywa Szt. Gliwice)
cena wywoławcza: Wykup abonament
drzeworyt, 19 x 23,8 cm
sygn.oł. p.d.: Z. Acedański; l.d.: Drzeworyt (Gliwice)
Olej, płótno;
50 x 70 cm
Sygnowany l. d.: ZAcedański 89
drzeworyt,
145 x 120 mm,
sygn. oł.: E. Bartłomiejczyk 1935. oraz pł. p.g.
drzeworyt,
178 x 230 mm,
sygn. p.d.: Zygmunt Acedański
Krzemieniec - ul. Miodowa, 1935
drzeworyt sztorcowy,
175 x 235 mm,
sygn. oł. p.d.: Zygmunt Acedański, l.d.:
Drzeworyt/ul. Miodowa, Krzemieniec
Lit.: I. Rylska, Katalog zbiorów gabinetu grafi ki, t. I, kat. poz. 3
drzeworyt,
255 x 148 mm,
sygn. oł. p.d.: Zygmunt Acedański, l.d. tytuł
sygnowany p.d.
linoryt barwny
wymiary: 31x18
Olej na sklejce 30,5 x 36 cm
Sygnowany p.d. - "Z. Acedański Lwów / 1936"