ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, tempera, płótno, 65 x 92 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: ROMUALD ORAMUS/ "CZTERY GRACJE"-/BACHANALIE-XVI/1988 /Romuald Oramus / 65 x 92 cm, olej, tempera
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta akwatinta; 22,5 x 16 cm
Obiekt wystawiony na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Podwiązka patriotyczna, 1990/91
olej, tempera, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. l.d.: R. Oramus 90-91;
na odwrocie na płótnie napis autorski: ROMUALD ORAMUS / "PODWIĄZKA PATRIOTYCZNA" / 1990 - 91, 116 x 89 / OIL, TEMPERA / OR (monogram wiązany) Romuald Oramus / "PATRIOTIC GARTER"
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta akwatinta;
22,5 x 16 cm
Obiekt został wystawiony na licytację
na rzecz Fundacji Sue Ryder - więcej o fundacji w dodatkowych informacjach
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, płótno, 100 x 81 cm; na odwrocie autorski tytuł obrazu wraz z sygnaturą: ROMUALD ORAMUS / FITNESS CLUB XIII 1997-99 / OLEJ/OIL 100 x 81 cm / OR Romuald Oramus; na krośnie nr: 2
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, płótno, 100 x 81 cm;
Na odwrocie autorski tytuł obrazu wraz z sygnaturą: ROMUALD ORAMUS / FITNESS CLUB - XII 1997 - 99 / OLEJ/OIL 100 x 81 cm / OR Romuald Oramus; na krośnie nr: 1
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta, papier, 16 x 20,5 cm; napis autorski u dołu:
e/a Fitness Club VIII Romuald Oramus 1998/99
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta z akwatintą, papier, 18 x 24 cm;
sygn. u dołu - 20/50 Bachanalie IV
Romuald Oramus 1987 - 90/99
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta z akwatintą, papier, 22 x16 cm;
sygn. u dołu - 3/100 Fitness Club V
R. Oramus 1998/99
ORAMUS Romuald (ur. 1953)