BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
olej na płótnie
73 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p.d.: S. Baj;
olej/płótno, 50 x 70 cm
olej na płótnie, 44,5 x 36 cm
olej na płótnie, 39 x 59 cm
olej na płótnie, 35 x 50 cm
olej, malarstwo, 73x100 cm
olej na płótnie, 50 x 70 cm,
sygn. na licu w lewym dolnym rogu: S. Baj
olej, płótno,
46,2 x 61,3 cm;
sygn. p. d.: S. Baj
olej, płótno
73 x 50 cm
olej, płótno
65 x 100 cm
sygn. l. d.: S. Baj
na odwrocie na blejtramie tytuł autorski
olej, płótno
41 x 61 cm;
sygn. l. d.: S. Baj
serigrafia, papier,
37 x 27,2 cm (arkusz);
opisana u dołu: "Żniwa" serigrafia 277/300 S. Baj
serigrafia, papier,
37 x 27,2 cm (arkusz);
olej na płótnie,
73x97 cm
olej/płótno
74x100 cm