BANASZEWSKI Roman (1932 - 2021)
litografia barwna
wym.: 410 x 605 mm
sygn. oł. p.d.: R. Banaszewski 2002; odb. nr 10/60.
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia,
28/50, 40,5 x 58,5 cm,
sygn.
lito
41x60 cm
2002 r.
lito
46x64 cm
2001 r.
akryl, płótno, 58 x 78 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: R. Banaszewski 2000
akryl, płótno, 58 x 78 cm w świetle oprawy; sygn. p.d.: R. Banaszewski 2000
litografia, 8/50, 48 x 61,5 cm, sygn.
litografia, 25/60, 37 x 49 cm, sygn.
olej, płótno naklejone na płytę, 60 x 70 cm;
sygn. i dat. p.d.: R. Banaszewski 02
litografia, 30/50, 43 x 54,5 cm, sygn.
litografia, 25/50, 43 x 58 cm, sygn.
obraz, akryl/ płyta, 2005
Banaszewski Roman - ur. 1932. Emerytowany prof. Wydziału Grafiki.
grafika/ litoowset z ramą, 2002
litografia 20/50, 45,7 x 61,8 cm, sygn.
litografia 26/50, 45 x 56 cm, sygn.
litografia, wym.: 30 x 29,5 cm, sygn. ołówkiem: 7/30 R Banaszewski
litografia, wym.: 30 x 29,5 cm, sygn. ołówkiem: 6/30 R Banaszewski 02
technika mieszana, papier, wym.: 76 x 86 cm, sygn. p.d.: R.Banaszewski 05
technika mieszana, papier, wym.: 59 x 69 cm, sygn. p.d.: R.Banaszewski 05