DMYTRYSZYN Włodzimierz (1905 - 1992)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygnowany p.d.
olej, tektura
15.8x20
olej, sklejka, wym.: 24,5 x 34 cm
sygn. l.śr.: W. Dmytryszyn
olej, płótno, 55 x 65 cm; sygn. l.d.: W. Dmitryszyn
obraz prezentowany na wystawie monograficznej artysty w BWA w Katowicach w 1970, il.
Olej na płótnie 50 x 63,5 cm
Sygnowany l.d. - "W. Dmytryszyn"
Wystawiany - Wystawa Malarstwa Włodzimierza Dmytryszyna, BWA Katowice 1972 r.