SAPETTO Marek (1939 - 2019)
olej, płótno, 26 x 20 cm;
sygn. i dat. l.d.: M. Sapetto 1981, w l.d.: "Klamka"
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
olej, plótno,
121 x 100 cm
sygnowany l.d. : Sapetto 1971 r
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno, 40 x 65 cm;
sygn. i dat. p.d.: Sapetto / 1991 r.; na odwrocie napis autorski: Tytuł: "Dziesięć" / format 65 x 10 cm / akryl / 1991 r. / Marek Sapetto / Warszawa
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
DZIEWCZYNY (DYPTYK), 18 X 1968
własna,
36 x 81 cm
sygn. pisakiem na ryc. w l.g. rogu prawego (dłuższego) kadru, ukosem:
"Dziewczyny" | ... [nieczyt.] na | wiosnę (dyptyk) | M. Sapetto | 18. X 68 Warszawa 1/5, na p-p pod ryc. l.: "Dziewczyny" | Na pa-miątkę wizyty w pracowni | W-wa dn. 6. VI. 74 r. M.Sapetto, śr.: 1/5 36 x 81, p.: Marek Sapetto 1968 r.