MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
Technika mieszana; 62 x 92,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany g. śr.: MINCIEL | 1992
cena wywoławcza: Wykup abonament
MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
Technika mieszana; 60 x 87 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l. d.: MINCIEL
MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
akryl, cement, werniks, 50x61 cm
MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
akryl, płótno, łupek, mielona cegła, glina, 60x80 cm
MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
akryl, płótno,
119 x 120 cm
na odwrocie na płótnie napis flamastrem: EUGENIUSZ | MINCIEL | KSIĘŻYCE 45 | 51-120 WIźZÓW | WROCŁAWSKIE | POLSKA | AKRYL WERNIKS
MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
akryl,cement ,płótno,
100 x 73 cm
na odwr. na płótnie napis: 1994 | MINICIEL | AKRYL CEMENT
MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
olej, płótno,
72 x 92 cm (w świetle ramy)
sygn. l.g.: MINCIEL | 1994
MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
akryl, asfalt, plyta pilśn.,
60 x 50 cm
sygn. l.d.: MINCIEL | 1999, na odwrocie g: EUGENIUSZ | MINCIEL | AKRYL, ASFALT, PŁYTA | 1999
MINCIEL Eugeniusz (ur. 1958)
płótno, akryl,
50x70 cm