MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, plótno,
96 x 110 cm
sygnowany p. g.: MADEYSKA
na odwrocie na blejtramie napis: JADWIGA ARIKA MADEYSKA 96 x 110
cena wywoławcza: Wykup abonament
MADEYSKA Arika (1928-2004)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno, 73,5 x 92 cm;
sygn. p.g.: MADEYSKA, oraz na blejtramie na odwrociu
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, sklejka, 33,5 x 48 cm;
sygn. p.g.: MADEYSKA;
oraz na odwrocie A. MADEYSKA
MADEYSKA Arika (1928-2004)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno, 73,5 x 92 cm;
sygn p.g.: MADEYSKA, oraz na blejtramie na odwrociu
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, sklejka, 33,5 x 48 cm;
sygn. p.g.: MADEYSKA;
oraz na odwrocie A. MADEYSKA
MADEYSKA Arika (1928-2004)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno, 73,5 x 92 cm;
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.g.: MADEYSKA
MADEYSKA Arika (1928-2004)
litografia, collage, papier,
17,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d. : Madeyska / 63 (ołówkiem)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, tektura,
34,5 x 50 cm (w świetle ramy)
sygn. na odwr. śr.: A. MADEYSKA
MADEYSKA Arika (1928-2004)
Martwa natura z jabłkami, ok. 1957-62
olej, papier,
35 x 55 cm (w świetle passe-partout)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
technika własna, płótno, 56,5 x 74 cm;
sygn. p.g.: Madeyska
MADEYSKA Arika (1928-2004)
Pejzaż z drzewami, ok. 1956-1960
olej, collage (tiul), płótno,
45.5 x 54.5 cm
sygn. p.g.: MADEYSKA, na odwr. na lewej żerdzi krosien u dołu atramentem: MADEYSKA | [warszawski adres artystki]
MADEYSKA Arika (1928-2004)
ABSTRAKCJA KOLISTA NIEBIESKA, 1998
olej na płótnie, 46 x 58 cm, sygnowany p. g. "Madeyska" na odwrocie: "A. Madeyska 7/98"
MADEYSKA Arika (1928-2004)
ABSTRAKCJA KULITA BRĄZOWA, 1998
olej na płótnie, 54 x 65 cm, sygnowany p. g. "Madeyska", na odwrocie:
"A. Madeyska 98"