KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno,
30 x 30 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno,
38 x 54 cm.
sygn..
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno,
73 x 121 cm,
sygnowany i datowany p.d.: `MK 08`
Estymacja: 7 000 - 8 000 zł
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 54x38 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno,
33 x 46 cm;
sygn. p. d.: MK 02;
na odwrocie napis autorski: MIKOŁAJ KASPRZYK / "SPOTKANIE" / OLEJ 2002 / 33 x 46
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno,
100x33 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej na płótnie
60 x 48
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 120x65 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno,
38 x 55 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `MIKOŁAJ KASPRZYK / "TANIEC" / OLEJ 2008 / 38 x 55`
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno,
73x100 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej
30 x 60 cm (+ rama)
2008
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno,
54 x 38 cm
sygn. i dat. p. d.: `MK˙07`
opisany na odwrocie: `MIKOŁAJ KASPRZYK / "DUET" / OLEJ 2007 / 54 x 38`
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno,
73 x 100 cm;
sygn. p. d.: MK `07
opisany na odwrocie: MIKOŁAJ KASPRZYK / W OGRÓDKU / OLEJ
2007 / 100 X 73
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, syg., opisana i datowana na odwrocie oraz p. d. MK 08., 54x38 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno,
50 x 120,5 cm; sygn. p. d.: MK 07
na odwrocie napis autorski: MIKOŁAJ KASPRZYK / "SPOTKANIE" / OLEJ 2007 / 120 x 50
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 50 x 120,5 cm; sygn. p. d.: MK 07
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
Wymiary: 46 x 33 cm
olej, płótno
2007
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej płótno, 65 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: MK07, na odwrocie opis autorski
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 120x50 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno, 38 x 54 cm